Om een bod te doen moet u zich registreren bij Adams Auctions.

Gebruikersnaam
Wachtwoord

Ik ben mijn wachtwoord vergeten
Nog niet geregistreerd?

Klik hier om u te registreren!
scherm sluiten x

Vul uw naam en e-mailadres in het onderstaande formulier in om dit lot te kopen. Vervolgens zullen wij zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Naam
Email
Bericht
Koop Lot
E-catalogus28 mei 2011

NB! De onverkochte lots zijn te koop voor de laagste taxatiewaarde (exclusief opgeld en BTW).
De after sale duurt tot 1 juli.


vorige | volgende

1001 CLAUS, Hugo (1929-2008) - ALECHINSKY, Pierre (1927-) - COX, Jan (1919-1980).

(Genoeg gebedeld - Genoeg gekwaakt).
Ets van Jan Cox, met litho en ets van Pierre Alechinsky en gedicht van Hugo Claus. [1997]. Op Arches. Oplage: 90 genummerde exemplaren. Genumm.
Hommage aan wijlen Jan Cox. In zeer goede staat. Hierbij: 2 ansichtkaarten met reproductie van de prent en de aanbiedingsbrief, in enveloppe. 15,1 x 10,7 cm.
  (Genoeg gebedeld - Genoeg gekwaakt).
Schatting (€ 500 - € 700)

1002 CLAUS, Hugo (1929-2008) - ALECHINSKY, Pierre (1927-).

Zonder vorm van Proces. Een pantomime-gedicht in twee delen voor
[Brussel], Draak, [1950]. Orig. omsl. (ontwerp Pierre Alechinsky). Met twee litho
Pantomimegedicht van Hugo Claus bij lithografie
  Zonder vorm van Proces. Een pantomime-gedicht in twee delen voor

Verkocht € 500,00

1003 CLAUS, Hugo (1929-2008) - ALECHINSKY, Pierre (1927-).

Gans Belgi
De Smet, [1980]. Plano, bordspel met tekeningen van Alechinsky en teksten van Claus. Door Alechinsky genummerd exemplaar op Arches
Nederlandstalige uitgave vanwege Europalia 80 Belgi
  Gans Belgi

Verkocht € 300,00

1004 CLAUS, Hugo (1929-2008) - ALECHINSKY, Pierre (1927-).

L
De Smet, [1980]. Plano, bordspel met tekeningen van Alechinsky en teksten van Claus. 93,5 x 66 cm.
Franstalige uitgave. Gesigneerd door Hugo Claus (middenonder). Goed exemplaar - (Klein scheurtje en een paar vouwen rondom). RHC 119. Hierbij: Europalia 80 Belgique 150 Belgi
 

Verkocht € 100,00

1005 CLAUS, Hugo (1929-2008) - ALECHINSKY, Pierre (1927-).

Zoek de zeven.
[Antw., RUCA, 1995]. Losse vouwbladen in omslag en een suite van gedichten en ills. in verz. blauw linnen overslagmap met verzonken vignet van karton met uitgespaarde titel (ontw. Freddy de Vree). Met orig. ets van Alechinsky, genumm. en gesigneerd. Oplage: 134 door Pierre Alechinsky en Hugo Claus genumm. en gesigneerde exx. op V
In het colofon toegevoegd door Hugo Claus:
  Zoek de zeven.
Schatting (€ 500 - € 700)

1006 CLAUS, Hugo (1929-2008) - ALECHINSKY, Pierre (1927-).

Flagrant. Etsen Pierre Alechinsky. Vertaling Marnix Vincent.
[Antw.] Ergo Pers [2004]. Orig. omsl. en een suite met drie door Alechinsky gesigneerde en genumm. etsen. In foedraal. Onafgesn. Oplage: 85 door dichter en kunstenaar gesigneerde exemplaren waarvan 75 genummerd en 10 geletterd. Dit is ex. nr. 3 in violet en zwart op Hahnem
Tweetalige uitgave. Negen gedichten van Hugo Claus en drie etsen van Pierre Alechinsky. Goed ex. RHC 295-3. Hierbij: de prospectus
  Flagrant. Etsen Pierre Alechinsky. Vertaling Marnix Vincent.

Verkocht € 400,00

1007 CLAUS, Hugo (1929-2006) - APPEL, Karel (1921-2006).

Karel Appel, painter.
New York, Abrams, [1962]. Dec. halflinnen met transparante omsl. Met ills. in kleur. Met losse orig. gesigneerde litho van Appel, gedateerd
Door Claus en Appel beiden gesigneerd. Met los vouwblad met tekst
  Karel Appel, painter.

Verkocht € 650,00

1008 CLAUS, Hugo (1929-2006) - APPEL, Karel (1921-2006).

Karel Appel, painter.
Amst., Strengholt, [1962]. Dec. halflinnen met transparante omsl. Met ills. in kleur. 30,5 x 30,5 cm. 178 pp.
Met los vouwblad met tekst
  Karel Appel, painter.

Verkocht € 110,00

1009 CLAUS, Hugo (1929-2008) - APPEL, Karel (1921-2006) - ALECHINSKY, Pierre (1927-).

Zwart. Met gedichten van Hugo Claus en een voorwoord van Christian Dotremont.
[Bentveld], Landshoff, [1978]. Orig. omsl. Met ills. Met 3 losse etsen, elk genumm.
Zeldzaam. Goed exemplaar - (Rug l. besch.) RHC 108B
  Zwart. Met gedichten van Hugo Claus en een voorwoord van Christian Dotremont.

Verkocht € 1.300,00

1010 CLAUS, Hugo (1929-2008) - APPEL, Karel (1921-2006).

De Blijde en Onvoorziene Week.
[Parijs, Cobra, 1950]. Orig. omsl. in luxe linnen overslagdoos (Phoenix). Gedichten van Hugo Claus met handgekleurde tekeningen van Karel Appel. Oplage: 200 genummerde exemplaren. Exemplaar nr. 10, door Claus en Appel gesigneerd op titel. DE HAND REEKS 1
Goed exemplaar - (Bovenzijde en onderzijde rug ingescheurd). RHC 6.1. Hierbij: het originele intekenbiljet zonder de invulstrook en facsimile van het volledige intekenbiljet
  De Blijde en Onvoorziene Week.
Schatting (€ 2800 - € 3000)

1011 CLAUS, Hugo (1929-2008) - APPEL, Karel (1921-2006).

Cinq lithographies en couleur. Texte Hugo Claus.
[Parijs, 1954]. Vouwblad met vijf losse bladen met litho
De Nederlandse versie van deze tekst is tot op heden niet teruggevonden. Zeer zeldzaam. Goed exemplaar - (E
  Cinq lithographies en couleur. Texte Hugo Claus.
Schatting (€ 20000 - € 25000)

1012 CLAUS, Hugo (1929-2008) - APPEL, Karel (1921-2006).

Fifteen reproductions in colour.
Amst., Strengholt, [1971]. Orig. dec. kart. Met een introductie van W. Sandberg. Folio. (41) pp. 1e druk.
Gesigneerd door Hugo Claus en Karel Appel, met op schutblad [extra] gesigneerde opdracht van Claus:
  Fifteen reproductions in colour.
Schatting (€ 200 - € 250)

1013 CLAUS, Hugo (1929-2008) - APPEL, Karel (1921-2006).

Sporen.
Wommelgem, Den Gulden Engel, [1987]. Orig. omsl. in luxe linnen overslagmap met ill. in reli
Met op colofonblad gesigneerde opdracht van Hugo Claus:
  Sporen.

Verkocht € 500,00

1014 CLAUS, Hugo (1929-2008) - BASTOW, Michael (1943-).

Sans Merci.
Z.p., Dumerchez, [2000]. Vouwbladen in pap. omsl. in linnen map met foedraal met opgeplakte orig. gesigneerde tekening van Michael Bastow. Tien linosneden van Michael Bastow met Franse gedichten van Hugo Claus. Onafgesn. Oplage: 76 door Claus en Bastow gesigneerde exemplaren. Dit is auteursex. nr. EA 3.
Prachtig exemplaar. RHC 275C
  Sans Merci.

Verkocht € 700,00

1015 CLAUS, Hugo (1929-2008) - BASTOW, Michael (1943-).

Zij. Caurisurata pancasika.
[Parijs], Acme, [1993]. Vouwbladen in papieren omslag, in linnen map met bandillustratie in reli
Mooi exemplaar - (E
  Zij. Caurisurata pancasika.

Verkocht € 700,00

1016 CLAUS, Hugo (1929-2008) - BELLMER, Hans (1902-1975).

Een vrouw.
[Antw., Jef Meert, 2001]. 17 vouwbladen in overslagmap. In linnen doos met verg. titelvignet. Met orig. ets van Hans Bellmer, gesigneerd en genumm.
Zonder de ets, maar met een reproductie. Goed exemplaar. RHC 276
  Een vrouw.
Schatting (€ 400 - € 500)

1017 CLAUS, Hugo (1929-2008) - BLOM, Astrid.

Gedichten/ Tekeningen.
[Groningen, 1990]. Twee halflinnen boekdelen bevestigd op
36 tekeningen van Astrid Blom en 36 gedichten van Hugo Claus. Gesigneerd door Hugo Claus (op Franse titel), enige door Claus gesigneerde exemplaar. Fraai exemplaren - (Enkele vlekjes op omslag gedichten). RHC 197
  Gedichten/ Tekeningen.

Verkocht € 600,00

1018 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

(De zonnebloem verandert in een kauw).
Zeefdruk, gesigneerd door Corneille (onderzijde) met gedicht van Hugo Claus, genumm.
Keurig.- (Kleine vlekjes links boven)
  (De zonnebloem verandert in een kauw).

Verkocht € 250,00

1019 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

Het wandelende vuur/Paal en Perk.
[Parijs, 1951]. 28 passe-partouts in luxe linnen overslagdoos, met het complete orig. manuscript/typoscript met gedichten van Hugo Claus en tekeningen van Corneille. Het bestaat uit: 13 orig. gesigneerde en gedateerde (
De complete kopij voor de beoogde uitgave Het wandelende vuur, die een soortgelijke uitgave als De Blijde en Onvoorziene Week zou moeten worden en die later als Paal en Perk verscheen. Hierbij: - Bundel Paal en Perk van Bert Bakker/Daamen en De Sikkel uit 1955. Orig. omsl. (besch.) uit het bezit van Ed Wingen, met zijn naam op het voorste schutblad. 1e druk; - Facsimile uitgave van De Blijde en Onvoorziene Week
 

Verkocht € 26.000,00

1020 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

Over het werk van Corneille gevolgd door een gedicht.
[Amst.], Martinet en Michels, [1951]. Orig. omsl. met cellofaan stofomsl., met 5 linosneden van Corneille. Oplage: 200 exx. Dit is ex. nr. 74 van 175 genumm. exx. 8vo. oblong, 20 pp. 1e druk.
Gesigneerd door Claus en Corneille. Met sticker
  Over het werk van Corneille gevolgd door een gedicht.
Schatting (€ 250 - € 350)

1021 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

Over het werk van Corneille gevolgd door een gedicht.
[Amst.], Martinet en Michels, [1951]. Linnen met cellofaan stofomsl., met 5 linosneden van Corneille. Oplage: 200 genummerde exemplaren. Dit is ex. nr. 10 van 25 luxe exx. op Ingres van Van Gelder en Zonen, gesigneerd door Claus en Corneille (voor- en achterschutblad). 8vo. oblong, 20 pp. 1e druk.
Met ex-libris stempel op voorste schutblad:
  Over het werk van Corneille gevolgd door een gedicht.
Schatting (€ 1000 - € 1250)

1022 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

Paal en Perk. Gedichten van Hugo Claus bij tekeningen van Corneille.
[Den Haag, Bert Bakker, Daamen/Antw., De Sikkel, 1955]. Orig. omsl. 21 x 16 cm. 28 pp. 1e druk.
Met ex-libris stempel
  Paal en Perk. Gedichten van Hugo Claus bij tekeningen van Corneille.

Verkocht € 125,00

1023 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

April in Paris.
Wijdenes, Jaski Art Productions, [1987]. 4 vouwbladen met tekst van Hugo Claus, 8 genumm., gedateerde (
De oorspronkelijke editie uit 1951 bestaat uit slechts
  April in Paris.
Schatting (€ 1250 - € 1500)

1024 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

Hymen. Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille.
Amst., SUD, De 3 Grati
Goed exemplaar, maar zonder de orig. tekening.- (De doos heeft waterschade, vouw en roestvl. op Franse titel). RHC 166B. Hierbij: de uitnodiging voor de presentatie van deze uitgave in Galerie De Drie Grati
  Hymen. Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille.
Schatting (€ 400 - € 500)

1025 CLAUS, Hugo (1929-2008) - CORNEILLE (1922-2010).

Hymen. Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille.
Amst., SUD, De 3 Grati
Gesigneerd door Claus en Corneille. Prachtig exemplaar. RHC 166A
  Hymen. Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille.

Verkocht € 250,00

1026 CLAUS, Hugo (1929-2008) - COX, Jan (1919-1980).

Een huis dat tussen nacht en morgen staat. Gedichten.
Antw., De Sikkel/
Uit de bibl. van de Vlaamse dichter Adriaan de Roover, met zijn handtek. op titel. Goed exemplaar. RHC 13.1. Hierbij: fotokopie van het oorspronkelijke omslagontwerp van deze bundel door Jan Cox, met aantekening van Hugo Claus:
  Een huis dat tussen nacht en morgen staat. Gedichten.

Verkocht € 120,00

1027 CLAUS, Hugo (1929-2008) - MUGO (ps. van MOERAERT, Hugo) (1953-) - ROOBJEE, Pjeroo (1945-) - WIJNGAARDEN, Ysbrant van (1937-) - VANRIET, Jan (1948-).

Dynamo.
Z.p., [1995]. 4 vouwbladen met genumm. en gesigneerde zeefdrukken van resp. Mugo, Pjeroo Roobjee, Jan Vanriet en Ysbrant. en 4 gesigneerde gedichten van Hugo Claus in orig. kart. overslagmap. Oplage: 70 genumm. exx. Dit is ex. nr. 31 van 50 arabisch genumm. exx. 45,3 x 30,5 cm.
Prachtig exemplaar. RHC 239
  Dynamo.

Verkocht € 525,00

1028 CLAUS, Hugo (1929-2008) - RAVEEL - REINHOUD - RIEMENS - TAJIRI.

Hugo Claus 65.
Amstelveen, AMO, [1994]. Halfperkament met handgekleurde papieren platten. Met gesigneerde ets van REINHOUD, genumm. (
Het huldeboek voor de 65e verjaardag van Hugo Claus, met bijdragen van o.a.: Remco Campert, Pierre Alechinsky, Lucebert en Corneille. Mooi exemplaar - (L. besch. rechter onderhoek). Hierbij: prospectus
  Hugo Claus 65.
Schatting (€ 800 - € 1000)

1029 CLAUS, Hugo (1929-2008).

Zwart. Met gedichten van Hugo Claus en een voorwoord van Christian Dotremont.
[Bentveld], Landshoff, [1978]. Orig. omsl. (102) pp.
Met gesigneerde opdracht van Hugo Claus op titel:
  Zwart. Met gedichten van Hugo Claus en een voorwoord van Christian Dotremont.

Verkocht € 100,00

1030 CLAUS, Hugo (ps. Anatole Ghekiere) (1929-2008).

Die Waere Ende Suevere Chronycke van Sgraevensteene.
[Brugge, Graphica], 1950. Orig. omsl. Met tekeningen van Geo Frankenhoff en Faf Zenner. In linnen luxe overslagdoos. Oplage: 100 exx. Dit is ex. nr. 118 van een niet nader genoemde oplage. 22,5 x 18,3 cm. 124, (4) pp.
Prozadebuut van Hugo Claus. Een eerste samenwerking van Claus met kunstenaars. Met opdracht op titel:
  Die Waere Ende Suevere Chronycke van Sgraevensteene.
Schatting (€ 500 - € 750)

1031 D

Het gebed van Jan de Lichte.
Plano, met ill. van Roel D
Goed exemplaar
  Het gebed van Jan de Lichte.
Schatting (€ 150 - € 200)

1032 D

Jan de Lichte.
[Antw.], Ziggurat, [1981]. Orig. omsl. met preegdruk van Roel D
Met gesigneerde opdracht:
 
Schatting (€ 200 - € 250)

1033 D

Emblemata.
[Aalst, Hooft, 1977]. Losse bladen met 3 gedichten van Hugo Claus en 3 etsen van Camille D
L. besch.- (Vochtvlekken op omsl. en verkleurd titelblad). RHC 97
  Emblemata.
Schatting (€ 400 - € 500)

1034 DOTREMONT, Christian (1922-1979) - CLAUS, Hugo (1929-2008) - VREE, Freddy de (1939-2004).

Dotremont.
Antw., Ziggurat, 1977. E
Zeldzaam. Prachtig exemplaar van deze zeer kwetsbare uitgave, in mint condition, met de orig. linten. (N.B. Vanwege de kwetsbaarheid nooit uitgeleend voor een expositie!). RHC 64.2
  Dotremont.

Verkocht € 27.500,00

1035 DOTREMONT, Christian (1922-1979) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Dotremont Schrifttekens.
[Maastricht, Stichting Beeldende Kunst Tentoonstellingen, 1968]. Vouwblad. Met de tekst
Twee maal gesigneerd door Hugo Claus (1 x verticaal, 1 x horizontaal). (Rug. l. besch.). RHC 64.1
  Dotremont Schrifttekens.

Verkocht € 85,00

1036 GAL (ps. van Gerard ALSTEENS (1940-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Een weerzinwekkend bezoek.
[Aalst, De Gele Limonade, 1985]. 11 ansichtkaarten met gedichten van Hugo Claus en tekeningen van Gal, in orig. enveloppe.
Met handgeschreven gesigneerde toevoeging door Hugo Claus op enveloppe:
  Een weerzinwekkend bezoek.

Verkocht € 30,00

1037 GAL (ps. van Gerard ALSTEENS (1940-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Een weerzinwekkend bezoek.
[Aalst, De Gele Limonade, 1985]. Orig. omsl. 10 gedichten van Hugo Claus en 11 tekeningen van GAL. Oplage: 76 genumm. en door dichter en tekenaar gesigneerde exx. Dit is ex. nr. 15 van 50 arabisch genumm. exx. 21 x 15,5 cm. 45 pp. 1e druk.
Goed exemplaar - (Vlekjes op omsl.). RCH 143. Hierbij: Een weerzinwekkend bezoek. De volkseditie, gedrukt op 11 prentbriefkaarten (met orig. enveloppe) en: 5 pp. fotokopie
  Een weerzinwekkend bezoek.

Verkocht € 150,00

1038 GILL, Eric (1882-1940) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Het hooglied van Salomo. Het lied der liederen. Een nieuwe versie van Hugo Claus ge
Gent, Snoeck-Ducaju & Zoon, 1982. Verg. linnen. Oplage: 500 genumm. en gesigneerde exx. op MBM Arches. 4to. 41, (3) pp. 1e druk.
Dit exemplaar bleef ongenummerd en ongesigneerd onder het colofon. Met gesigneerde opdracht op titel:
  Het hooglied van Salomo. Het lied der liederen. Een nieuwe versie van Hugo Claus ge

Verkocht € 120,00

1039 GRUYAERT, Harry (1941-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Made in Belgium.
[Parijs], Delpire, [2000]. Linnen met stofomsl. Folio oblong. 90, (6) pp. 1e druk.
Met gesigneerde opdracht:
  Made in Belgium.
Schatting (€ 40 - € 50)

1040 HUGOK

De avonturen van Belgman no. 1.
[Antw., Standaard, 1967]. Dec. kart. Met tekeningen van HugOK
Met gesigneerde opdracht:
  De avonturen van Belgman no. 1.
Schatting (€ 50 - € 70)

1041 JOOSTENS, Paul (1889-1960) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Relikwie.
Antw., Monas, 1967. Losse bladen met 12 tekeningen van Paul Joostens en 12 gedichten van Hugo Claus. Met orig. gesigneerde en gedateerde (
Deze uitgave is nooit officieel verschenen. Dit is het enige exemplaar met een handgeschreven gedicht van Hugo Claus. Keurig.- (Doos l. besch., scheurtje) RHC 57C. Hierbij: prospectus
  Relikwie.
Schatting (€ 3500 - € 4000)

1042 KRISTEL, Sylvia (1952-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Halloween.
[Antw.], Ziggurat, [1985]. Losse vouwbladen in omslag in verg. linnen map met bijpassende foedraal. Zes gedichten van Hugo Claus en hierin bevestigd: 6 gesigneerde en met de hand bijgekleurde tekeningen door Sylvia Kristel. Onafgesn. Oplage: 30 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit is ex. nr. 3. 34,7 x 25,5 cm.
Mooi exemplaar - (Klein vlekje op titelblad, vlekjes op foedraal). RHC 139. Hierbij: Uitnodiging voor opening KUNSTRAI, namens
  Halloween.
Schatting (€ 1000 - € 1200)

1043 LATASTER, Ger (1920-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).


Poster, Stichting Plint, Eindhoven, 1988. 82 x 60 cm.
Mooi ex. Hierbij: ansichtkaart van Stichting Plint, 1988
 

Verkocht € 45,00

1044 LEGENDRE, Willy - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Bewegen.
Brugge, Van de Wiele, [1986]. Half leer met stofomsl. Met separaat een orig. gesigneerde foto door Willy Legendre en een handgeschreven gedicht van Hugo Claus. Nr. 25 van 27 luxe exemplaren. 1e druk.
Met gesign. opdracht van Hugo Claus op titel:
  Bewegen.

Verkocht € 225,00

1045 LUSSANET, Paul de (1940-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Bonjour Monsieur de Lussanet met een frontispice van Paul de Lussanet.
[Amstelveen], AMO, 1995. Orig. omsl. Oplage: 35 gesigneerde en genumm. exx. Dit is ex. nr. 18 van 25 arabisch genumm. exx. Folio. (14) pp. 1e druk.
Mooi exemplaar - (Kleine vouw rechter bovenhoek, l. besch. bovenzijde rug). RHC 237A. Hierbij: - Paul de Lussanet. Z.p. Kempen, [1994]. Linnen met stofomsl. 29,4 x 29,4 cm. 143, (1) pp. 1e druk. Met opdracht:
  Bonjour Monsieur de Lussanet met een frontispice van Paul de Lussanet.

Verkocht € 200,00

1046 PEPERMANS, Albert (1947-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Steeds/Cit
Z.p., Camomille, 1990. Orig. kart. omsl. met preegdruk in kart. overslagmap. Met orig. ingekleurde zeefdruk van Pepermans. Oplage: 41 exx. Dit is ex. nr. 14. van 35 genummerde en door dichter en kunstenaar gesigneerde exemplaren. 38 x 27,5 cm.
Tweetalige uitgave (Frans/Ned.) van gedichten van Hugo Claus. Mooi exemplaar - (Scheurtjes in de kart. overslagmap). RHC 201. Hierbij: uitnodiging voor de vernissage bij Galerie Camille von Scholz, Brussel
  Steeds/Cit

Verkocht € 1.000,00

1047 PEPERMANS, Albert (1947-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Et voil
Strombeek-Bever, 1995. Orig. omsl. Ex. nr. 3 van 300 exx. 17,8 x 18 cm.
Gesigneerd door Claus en Pepermans op Franse titel. Met een los blad met de locaties van het tentoonstellingsproject. Mooi exemplaar - (Bovenzijde rug l. besch.). HC 243. Hierbij: - CD waarop Hugo Claus gedichten leest, met pianobegeleiding van Albert Pepermans; - invitatiekaart voor de vernissage; - Tijdschrift Da Vinci. Met stempel
  Et voil

Verkocht € 550,00

1048 RAVEEL, Roger (1921-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Thuis.
[Gent], Octave de Achtste, [1999]. Gedicht van Hugo Claus met een houtsnede van Roger Raveel. Orig. omsl. Onafgesn. Oplage: 84 exx. Dit is ex. nr. 15 van 60 arabisch genummerde en door dichter en kunstenaar gesigneerde exx. Met suite met een losse houtsnede in kleur, genummerd 15/60 en gesigneerd door de kunstenaar.
Hierbij: het reserveringsformulier:
  Thuis.

Verkocht € 550,00

1049 RAVEEL, Roger (1921-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

Roger Raveel.
[Gent, Bredero, 1957]. 2 vouwbladen met gedicht van Hugo Claus in luxe overslagdoos (Phoenix). 32,6 x 25,7 cm.
E
  Roger Raveel.

Verkocht € 1.100,00

1050 RAVEEL, Roger (1921-) - CLAUS, Hugo (1929-2008).

De schilderijen van Roger Raveel.
[Amst., Galerie Espace, 1965]. Orig. omsl. Gedichten van Hugo Claus met werk van Roger Raveel, waarvan 1 ill. in kleur op vouwblad. Met ingeplakt spiegeltje (p. 7). 19 x 19 cm. (24) pp.
Mooi exemplaar - (Omslag l. verkleurd). RHC 45
  De schilderijen van Roger Raveel.

Verkocht € 25,00


vorige | volgende